ابزارها

 ابزارها

 این منو از ساختار پنج بخشی زیر تشکیل شده است :

 

 1. ارتباط با کاربران

  فرم ها در صفحه وب سایت از طریق کنترل(شی) Contact Form و یا با استفاده از اشیای منوی "عناصر فرم" که در ادامه توضیح داده می شود، ایجاد می شوند.با پُر و ثبت کردن این فرم ها توسط کاربر، نتایج حاصل در قسمت "ارتباط با کاربران" قابل مشاهده می باشد.همچنین می توان به این نتایج برچسب خوانده شده یا برچسب خوانده نشده اختصاص داده و یا آنها را حذف نمود.
 2. مدیریت نظرات کاربران :

  نظراتی که کاربران از طریق کنترل (شی) Comments درج می کنند را می توان اطلاح، تایید، رد، پاسخ و یا حذف نمود. با تایید یک نظر آنرا برای سایر کاربران قابل مشاهده می کنید.
 3. جستجوی محتوا

  این قسمت به منظور جستجوی عبارتی خاص در تمام وب سایت طراحی شده فقط توسط مدیر سایت است.بعد از درج کلمه، از لیست مقابل می توان سه گزینه را انتخاب نمود :
  Exact Phrase: با انتخاب این گزینه، جستجو دقیقا برحسب عبارت ورودی انجام می شود.
  Space = AND: در صورتیکه بیش از یک کلمه برای جستجو وارد شود، Space (فاصله) را بعنوان "و" در نظر می گیرد.بعبارتی دیگر نتایج جستجو صفحاتی خواهند بود که حاوی همه کلمات وارد شده باشند.
  Space = OR: در صورتیکه بیش از یک کلمه برای جستجو وارد شود، Space (فاصله) را بعنوان "یا" در نظر می گیرد.بعبارتی دیگر نتایج جستجو صفحاتی خواهند بود که حداقل حاوی یکی از کلمات وارد شده باشند.
 4. مدیر فایلها


  ارسال فایل به سرور (Upload)این منو به منظور آپلود (ارسال فایل از سیستم خود به اینترنت) تمام فایلها و مشاهده فایل های آپلود شده تا آن لحظه، طراحی شده است.با کلیک بر روی این گزینه با صفحه ای بهمراه چهار منو قرمز رنگ مشاهده می شود:
  همچنین برای آپلود کردن می توانید از منوی "فایل" گزینه "ارسال فایل" را انتخاب نموده و سپس با کلیک بر روی دکمه Browse… فایل مورد نظر را از سیستم خود انتخاب نموده و در نهایت بر روی دکمه Upload کلیک کنید.
  همچنین برای برای آپلود کردن همزمان چند فایل، بجای کلیک بر روی Upload دکمه Add را کلیک کرده و فایل های بعدی خود را بهمین ترتیب انتخاب و در نهایت بر روی Upload کلیک کنید.
  بعد از آپلود هر فایل، فایل مذکور در لیست قابل مشاهده می باشد. برای مشاهده آدرس فایل، بر روی نام آن کلیک کنید.
 5. بازنشانی

  توسط این گزینه می توان تمامی صفحات ساخته شده و تمامی مشخصات تعریف شده را حذف نمود. ( فایل های ارسال شده پاک نمی شوند). بدین منظور بعد از کلیک بر روی این گزینه، وارد صفحه ای می شود که باید متن Wipe Now را در کادر متنی وارد کرده و روی Wipe کلیک کنید. (حساس به بزرگی و کوچکی حروف)

قدرت گرفته از سایت بایک!