سایت بایک و ویژگی های منحصربفرد

Sitebike و ویژگی های منحصر بفرد

سایت بایکابداع متفکرانه شرکت مدیا آرت (نام تجاری ثبت شده) برای سرعت بخشیدن به طراحی و پیاده سازی سایت های اینترنت است. پرتالسایت بایکایجاد و مدیریت محتوای وب سایت را برای کاربر عادی و بدون دانش فنی تا برنامه نویس وب پیشرفتهبسیار آسان و تسریع می نماید.

 

طراحی یک سایت خوب در نوک انگشتان شما

امروزه با گذشتن از زمان برنامه نویسی سطح پایین، دیگر نیازی به تخصص برنامه نویسی و سخت افزار های گران قیمت نیست. همچنین دیگر نیازی به مجموعه کتاب ها و کتاب های الکترونیکی برای یاد گیری برنامه نویسی وب برای طراحی سایت ندارید.

هیچ وقت ساده تر و سریع تر از این لحظه برای طراحی وب سایت فارسی را تجربه نخواهید کرد. تمام نیاز شما برای ایجاد ساخت فقط یک مرورگر و ارتباط آنلاین با اینترنت است. سایت بایک شما را برای ایجاد و بروز رسانی صفحات وب سایت خود را بدون نیاز به دانش فنی و سخت افزار خاص یاری می کند. فقط مرور گر خود را اجرا نموده و آن را به سمت صفحه مدیریت سایت بایک هدایت نمایید. سایت بایک مجموعه کاملی از ابزار ها را فقط با کشیدن و رها کردن (Drag and drop) در اختیار شما قرار می دهد.

 

همخوان و سازگار با وب 2 ، HTML 5

سایت ساز سایت بایک طراحی سایت سازگار با استاندارد های به روز مانند HTML5 و وب 2 ابزاری را مهیا کرده که تجربه بهتری برای مدیر و بینندگان سایت رقم می زند.

 

قابل استفاده برای همه

آیا یک طراح حرفه ای وب سایت هستید؟ آیا ابزار های بهینه سازی وب مانند JQuery و Javascript ها و کد های HTML جزیی جدا نشدنی از سایت های شما هستند؟ آیا نیاز به مدیریتClass Cssو Style sheet دارید؟ سایت بایک همه این امکانات را در یک کلیک در اختیار شما قرار می دهد.

 

فن آوری

پست بک ها و فراخوانی تمام صفحات یکی از زمان گیر ترین و آزار دهنده ترین اتفاقاتی هستند که نرم افزار های طراحی سایت و ارتباطات بر پایه موبایل با آن روبرو هستند.

سایت بایک با استفاده از فن آوری های WebService ، SOAP و AJAX تبادل اطلاعات بین کامپیوتر شما و سرویس دهنده را کاهش می دهد. در نتیجه عملیات سریع تر انجام شده و ترافیک سرویس دهنده نیز کاهش می یابد و این عمل به این معناست که فقط اطلاعات مورد نیاز قطعی بین کامپیوتر شما و سرویس دهنده جابجا می شود و نه تمام صفحه.

سایت بایک در هنگام کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) ابزار ها و جابجا کردن آنها نیاز به بازخوانی تمام صفحه نداشته و فقط اطلاعات مربوط به بخش انتخاب شده را انتقال می دهد. نتیجه این نوع ساختار سرعت در اجرای فرمان و صرفه جویی عرض باند به شکلی است که کاربر احساس یک نرم افزار آفلاین را خواهد داشت.

 

قابلیت کشیدن و رها کردن

امکان کشیدن و رها کردن کنترل های وب امکان ساختن همه شکل صفحه را بدون نیاز به هیچگونه دانش HTML و برنامه نویسی وب به کاربر می دهد. همچنین این روش ایجاد صفحات برای کاربران و برنامه نویسان حرفه ای را نیز در ایجاد صفحات وب در سریع ترین زمان ممکن یاری می کند تمام امکاناتی مانند ویجت ها و کنترل هایی که سایت بایک ارائه می کند، کاملاً توسط واسط کاربری آسان و پر قدرت قابل تنظیم است.

 

اصلاح سریع روی سایت اصلی

پست بک ها و تاخیر در زمان فراخوانی صفحات، تاثیر منفی در سرعت و تجربه استفاده کاربر می گذارد.

سایت ساز سایت بایک، با استفاده از فناوری های AJAX, SOAP, Webservice تبادل اطلاعات را سرعت بخشیده و با قابلیت کشیدن و رها کردن، امکان ایجاد قالب های مورد نیاز را به کاربر می دهد. مدیر محتوای سایت بایک با پشتیبانی از استاندارد وب 2 شما را از فراخوانی صفحات پس از هر عملیات بی نیاز می کند.

 

یک ساختار، بی نهایت انتخاب

HTML 5 و CSS 3 آماده و در دسترس است! اما با استفاده از سایت بایک حتی به نیاز به دانستن معنی این کلمات نیز نیست. سایت بایک مجموعه ای از ابزار های مختلف را بصورت پیش فرض در اختیار شما قرار می دهد. همچنین دیگر نیازی به شرح نیاز خود به طراح سایت ندارید؛ زیرا این خود شما خواهید بود که با استفاده از این نرم افزار، سکان طراحی سایت خود را در دست خواهید گرفت.

 

مدیر فایل پیشرفته

ارسال و مدیریت فایل ها و پوشه ها ، ارسال فایلها به سرور ، کپی و برش و چسباندن، زیپ(Zip) و آنزیپ (Unzip)و مشاهده پیش نمایش فایل ها هیچ وقت در دسترس و ساده تر از این زمان نبوده است.

نرم افزار طراحی سایت بایک ، با استفاده از Pixlr به شما امکان فراخوانی فایل های تصویری فوتوشاپ و سایر فایلهای تصویری را بدون نیاز به نرم افزار های جانبی می دهد.

 

بهینه سازی شده برای موتور های جستجو

امکان مدیریت متا تگ ها و کلمات کلیدی صفحات به معنی احتمال دسترسی بیشتر کاربر و بیننده از طریق موتورهای جستجوگر است. سایت بایک توسط آخرین تکنیک های دوست موتور جستجو طراحی شده و بروز رسانی می شود. توسط سایت بایک بروز رسانی متا تگ ها، تاییده های گوگل، یاهو و مایکروسافت بینگ به راحتی قابل اصلاح بوده و بهینه سازی برای موتور های جستجو را بدون نیاز به دانش فنی خاص، آسان تر می کند.

 

ابزار مدیر فایل

ابزار مدیر فایل برای مدیریت و انتقال انواع اسناد ، فایلها از کامپیوتر شما به سرویس دهنده (سرور) استفاده می شود. دو بخش اصلی "عملیات" و "فایلهای آپلود شده" در این بخش وجود دارد.

 

 

عملیات :

 

 1. عدم انتخاب تمام فایلهای آپلود شده
 2. انتخاب همزمان تمامی فایلهای انتخاب شده
 3. حذف فایل
 4. حذف پوشه
 5. ایجاد پوشه
 6. ابزار ویرایش تصویر
 7. فیلتر کردن مشاهده فایلهای آپلود شده
 8. بروزرسانی لیست فایلها
 9. خصوصیات فایلها
 10. ارسال فایل (مراجعه به بخش "ارسال فایل به سرور (آپلود))
 11. استخراج فایل ها از پوشه فشرده شده
 12. انتقال فایلهای انتخاب شده به یک پوشه فشرده شده
 13. چسباندن (Paste)
 14. بریدن(Cut)
 15. کپی
 16. تغییر نام پوشه
 17. تغییر نام فایل
 18. فایلهای آپلود شده

 

 

2.6.2 واژه پرداز (ادیتور) :

 1. مشاهده منبع یا HTML Source : با فشار این کلید قادر به مشاهده متن ترجمه شده صفحه شما به زبان HTML خواهید بود. با فشار مجدد این کلید مجدداً به حالت مترجم یا WYSIWYG بازخواهید گشت.
 2. پیش نمایش
 3. امکان استفاده از متن و جدول آماده
 4. بریدن
 5. کپی
 6. چسباندن
 7. کادری که متن ورودی اش را در متن اضافه می کند
 8. . کپی متن از نرم افزار Word
 9. چاپ
 10. غلط یاب انگلیسی (ویرایشگر)
 11. غلط یاب در حالت تایپ متن
 12. برگشت یک مرحله طراحی به عقب
 13. رفتن یک مرحله جلو در طراحی
 14. جستجو در متن
 15. جستجو و جایگزینی
 16. انتخاب همه متن
 17. پاکسازی و حذف قالب محتوای انتخاب شده
 18. انتخاب قلم از تعریف شده ها
 19. استفاده ازسربرگ ها (مراجعه به "زبانه قالب متن ها")
 20. نوع قلم
 21. اندازه قلم
 22. رنگ قلم
 23. رنگ زمینه قلم
 24. بزرگنمایی واژه پرداز
 25. نمایش بلاک های متن نویسی
 26. درباره واژه پرداز
 27. پررنگ کردن قلم
 28. قلم کج
 29. قلم زیرخط دار
 30. قلم روخط دار
 31. بالا نویس
 32. زیر نویس
 33. ایجاد لیست عدد دار
 34. ایجاد لیست کاراکتر دار
 35. عمل کلید Tab به جلو
 36. عمل کلید Tab به عقب
 37. نقل قول
 38. جداساز (Div)
 39. چپ چین
 40. وسط چین
 41. راست چین
 42. تراز
 43. چپ چین کل
 44. راست چین کل
 45. ایجاد لینک (پیوند)
 46. حذف لینک
 47. علامت ارجاع
 48. درج عکس
 49. درج فایل فلش
 50. درج جدول
 51. خط افقی
 52. درج شکلک
 53. استفاده از کاراکترهای خاص
 54. فرستادن بخشی از متن به بخش زیرین و حفظ مکان آن
 55. صفحه جدید در حالت چاپ
 56. درج فایل صوتی
 57. درج فایل تصویری

قدرت گرفته از سایت بایک!